Teknelerimiz - Ana Yelken - Çocuk Yelken Eğitimi

Teknelerimiz

HARTLEY 10

Hartley ailesinin en küçüğü H10, step in & sail away konseptinde, yelkencilik öğrenmek için mükemmel bir tekne. Rotomould olan H10 tek yelkene sahip. Ayrıca yüksek bumbası ve derin kokpitiyle oldukça ergonomik. Yelkeni ise hava koşullarına göre küçültülebiliyor, böylece yeni başlayanlara kolaylık sağlıyor.

Bu Rotomould derin kokpiti, ergonomik dizaynı, çekilebilir salması, kaldırılabilir dümeni ve küçültülerek her hava koşuluna uygun hale gelebilen yelkeniyle çocuklara, gençlere ve yetişkinlere mükemmel bir başlangıç sağlıyor. Ayrıca tecrübeli yelkencilere de keyifli bir seyir sunuyor.

HARTLEY 12

Hartley ailesinin bir büyüğü H12, step in & sail away konseptinde, yelkencilik öğrenmek için mükemmel bir tekne. Rotomould olan H12 çift yelkene sahip olup çift kişi kullanabiliyor. Ayrıca yüksek bumbası ve derin kokpitiyle oldukça ergonomik. Yelkeni ise hava koşullarına göre büyültülebiliyor, böylece yeni başlayanlara kolaylık sağlıyor.

LASER

Dünyanın en popüler yetişkin yarış teknesi…

Sıkı one design sınıf kuralları sayesinde dünyadaki tüm Laser tekneler eştir ve bu sayede yarışı tekneler değil, denizde en iyi performansı sergileyen yarışçılar kazanır.

Laser, sporcuların atletik yeteneklerini, usta dümencilik ve trim tekniklerini ödüllendiren mücadeleci bir teknedir ve yerel, bölgesel, ulusal, uluslararası ve olimpik seviyelerde yarışmalara katılabilmenizi sağlayan eşsiz bir sınıftır.

OPTIMIST

Tek kişilik olan bu tekneler dünyadaki en yaygın yelkenlidir ve çocuklara denizde özgüven kazandırır. Hızlanmayı engellemek için küt olarak tasarlanan Optimist en sert havalara dayanabilir ve kolay kolay devrilmediği için oldukça güvenlidir. Tek yelkeni olduğu için de denizi, rüzgarı, tekneyi ve yelkeni bir arada keşfetmek için mükemmel bir başlangıç teknesidir. Bu yüzden de 110 ülkede 150 binden fazla sporcunun tercihidir. Bu Rotomould derin kokpiti, ergonomik dizayni, çekilebilir salması, kaldırılabilir dümeni ve küçültülerek her hava koşuluna uygun hale gelebilen yelkeniyle çocuklara, gençlere ve yetişkinlere mükemmel bir başlangıç sağlıyor. Ayrıca tecrübeli yelkencilere de keyifli bir seyir sunuyor.

RS CAT 16

Dünyadaki lider tekne üreticilerinden olan RS’in yeni tasarımı RS 16 Cat diğer katamaranlardan farklı olarak konforlu bir seyirle sürati birleştiriyor. Sıradışı bir yelken deneyimi sunuyor.

RS FEVA

Gençler ve çocuklar için dünyanın önde gelen çift kişilik bot. Dünyanın dört bir yanındaki etkinliklerle Uluslararası bir Sınıf olan RS Feva, en gelişmiş yelkenli ülkelerde hızla büyüyor ve her yıl diğerlerine de yayılıyor. Aileler, kulüpler ve Ulusal Otoriteler tarafından yelkencilikte bir ömür sürmenin yolunu inşa etmek için seçilen RS Feva, iki kişilik bir alternatif ve yelkencilik hayatının en önemli döneminde bir atlama taşı sunuyor. Heyecan verici performans, başarının arkasındaki sırdır.

RS TERA

21. yüzyılın havalı görünen ve yelken yapmayı bağımlılık haline getiren, hızlı ve heyecan verici, tek kişilik teknesi Giriş seviyesinden uluslararası rekabete kadar, RS Tera; çocukları yelken tutkusuna kaptırıyor. Ve tam olarak istediğimiz de bu. Deniz yolculuğunu güvenli ve kolay hale getiren özelliklerle doludur. Gençler tarafından donatılması hızlı ve basittir. Yelken boyutu sayesinde, küçük acemiler ve deneyimli gençler RS Tera’yı çok severler.